Navštivte naši fotogalerii ...
Novinky
Články
Kdo jsme
Dokumenty
Hlavní akce KRPŠ
Výbor KRPŠ
Platba příspěvku KRPŠ
Seznam členů a přispěvovatelů
Fotogalerie
Diskusní fórum
Archiv starších článků
Kontakt
Sponzoři
Doporučené odkazyArchiv starších článků >> 4. ples školní družiny ...


PLES ŠKOLNÍ DRUŽINY.

napsala : Lucie Orvošová

Ve středu 1.3.2006 ve 13 hod. začal 4. ples školní družiny. Moderátorkami celého plesu byly Lenka Purašová a Lenka Vaisová. Na začátku plesu přišla na návštěvu Jůla, oblečená naprosto nevhodně v zástěře a teplácích J. Dětem se to samozřejmě nelíbilo, a tak se Jůla musela převléci do společenského oděvu. Poté už jí děti dovolily zúčastnit se plesu.

Na plesu hrál DJ Čurlík. Vyhrával polku, mazurku, káčátka, makarenu, ale i moderní diskotékové písničky. V průběhu plesu přišla za paní Purašovou Adélka Jirmusová, že ztratila vstupenku, což by znamenalo, že nedostane žádnou cenu z tomboly. Proto byla vyhlášena soutěž „Kdo najde vstupenku.“ Tuto soutěž vyhrál Patrik Junec. Jako výhru si odnesl malou sladkost a dostal pusu od Adélky. Nevím, nevím, která z výher byla sladší. Další tradiční soutěží bylo držení balónků čelem. Tuto soutěž vyhrála dvojice Patrik Junec a Radek Šesták.

Opět následovala odměna v podobě sladkosti a sólem pro oba pány. Radek tancoval s Adélkou Jirmusovou a Patrik si vybral Markétku Čížkovou.

Soutěž „Jaká je to písnička“ se setkala s velkým úspěchem a všechny děti se předháněly, kdo uhodne o jakou písničku se jedná, nebo z kterého seriálu tato písnička je. Celým plesem se nesl veselý duch a pohoda.

Na závěr byla rozdána tombola. Každé dítě dostalo malou cenu a následně byla losována velká tombola. Některá děvčata špatně nesla, že právě ona nebyla vylosována a objevilo se i pár slziček. Okolo 16 hodiny si pro děti přišli rodiče a ples pomalu skončil.

Po odchodu i posledního dítěte, jsme uklidili družinu a udělali jsme si diskotéku pro pořadatele. Byla v duchu starých dobrých časů.Developed & Design by TOPLINE.CZ .