Navštivte naši fotogalerii ...
Novinky
Články
Kdo jsme
Dokumenty
Hlavní akce KRPŠ
Výbor KRPŠ
Platba příspěvku KRPŠ
Seznam členů a přispěvovatelů
Fotogalerie
Diskusní fórum
Archiv starších článků
Kontakt
Sponzoři
Doporučené odkazyKdo jsme >> Slovo úvodem ...


Vážení rodiče, vážení přátelé ZŠ v Byšicích!

V září roku 2005 bylo založeno občanské sdružení Klub rodičů a přátel školy při ZŠ v Byšicích. Od samého začátku bylo jasné, že bude potřeba seznámit nejširší veřejnost s prací tohoto sdružení a tím se pokusit zapojit do práce tu spoustu rodičů a občanů, kteří v Byšické základní škole nevidí jen vzdělávací instituci, ale i součást zdejší kultury a těch nejlepších tradic.

Mnohé z Vás váže ke škole množství vzpomínek a rádi byste svým malým dílem přispěli ke zvelebování této instituce. Rodiče dostávají do ruky mocný nástroj, který jim nepřímo umožní podílet se na chodu a směřování školy, nad tím, v jakém prostředí jejich děti budou trávit podstatnou část jejich dne, kam budou směřovat a jakých výsledků dosáhnou. Pro všechny z Vás je tu nyní KRPŠ.

Jednou z možností jak získávat informace a jak je předávat dál je internet. A odtud již vedl jen krůček k myšlence vytvořit web pro Vás, členy i nečleny KRPŠ. Co tedy můžete očekávat?

Na stránkách, které se postupně tvoří, budete aktuálně seznamováni s činností KRPŠ, s chystanými akcemi, budete moci diskutovat nad problémy, které nás tíží, vznášet návrhy a připomínky, prohlížet si obrázky z akcí pořádaných Klubem nebo z akcí, které stojí v naší obci za pozornost.

A to není vše. Samozřejmě se dozvíte o financování KRPŠ, výtěžcích z akcí, příspěvcích a rozpočtu KRPŠ. V diskuzích můžete vést polemiky nad využitím prostředků, směřováním sdružení i věcech, které se Vám nelíbí a je potřeba je zlepšit. Ne vše jde ze dne na den, ale už to, že se o věcech mluví je prvním stupínkem k jejich nápravě.

Na těchto stránkách je seznam členů KRPŠ (děkujeme jim za příspěvky), je zde seznam členů Výboru KRPŠ a kontakty na ně. Tedy se ptejte přímo jednotlivců !  

Sponzorům nabízíme možnost reklamy na našich stránkách !

V neposlední řadě musím poděkovat panu Javůrkovi z firmy POWER-TOPLINE v Mělníku za zpracování enginu a grafického designu těchto stránek, jakož i za možnost webhostingu. 

Zároveň prosím čtenáře těchto stránek o shovívavost, protože jsme ve zkušebním a testovacím provozu, který potrvá asi jeden měsíc.

-admin-Developed & Design by TOPLINE.CZ .