Navštivte naši fotogalerii ...
Novinky
Články
Kdo jsme
Dokumenty
Hlavní akce KRPŠ
Výbor KRPŠ
Platba příspěvku KRPŠ
Seznam členů a přispěvovatelů
Fotogalerie
Diskusní fórum
Archiv starších článků
Kontakt
Sponzoři
Doporučené odkazyČlánky >> Ples 2010 ...


ŠKOLNÍ PLES

V sobotu 20. února 2010 ve 20 hodin „odstartoval“ v kulturním domě Vysoká Libeň tradiční školní ples Klubu rodičů a přátel školy ZŠ a MŠ Byšice. Po úvodních skladbách přivítala p.ředitelka a p.Novotný všechny přítomné a společně jim popřáli příjemnou zábavu. Jelikož byl tento ples v pořadí již 5., bylo připraveno k tomuto malému jubileu také několik předtančení. Jako první se představili se svým Kočičím tancem žáci ZŠ pod vedením p. učitelky Janíčkové. Malé i velké „kočky“-tanečnice a dokonce i jeden statečný „kocourek“-tanečník byli opravdu kouzelní. Po nich nastoupily mažoretky Carmen z Mělníka. V jejich vystoupení nechyběla radost, ale i profesionalita.

Ani letos nechyběla díky všem sponzorům opravdu bohatá tombola. Tradicí se stalo také slosování vstupenek. O půlnoční přestávce se v osudí zamíchaly ústřižky a VIP ceny putovaly do rukou svých výherců. Tento ples byl díky svému, již zmíněnému, jubileu přece jen ještě trošku jiný. Hlavní cenou slosovatelných vstupenek byl víkend pro 2 osoby v ceně 5.000,- Kč dle vlastního výběru (šťastná výherkyně již jistě plánuje, kam se svým přítelem vyrazí).

Po „nabité“ půlnoční přestávce bylo připraveno další (skoro utajené) předtančení. Druhou polovinu plesu přišel zahájit se svým tanečním vystoupením „školní tým“ v podobě zaměstnanců školy na známé písničky Dády Patrasové. Dobrovolnice z Klubu rodičů a z učitelského sboru připravily nejen pro vedení školy, ale i pro všechny přítomné malé překvapení (opět k tomu malému jubileu).

Na závěr bychom rádi touto cestou poděkovali hudbě T.Kindla, která po celý večer krásně hrála k tanci i poslechu, nesmíme zapomenout ani na sponzory, které najdete na našich stránkách Klubu - www.krps.cz, ale i členům Výboru KRPŠ, kteří se na přípravě aktivně podíleli a jejich rodinám za velkou trpělivost a toleranci. Poděkování patří i p.Petříkovi za bezpečnou a vzornou dopravu tam i zpět.

Příští rok na 6. Školním plese opět Na shledanou!

                                                                                         L.Vaisová, KRPŠDeveloped & Design by TOPLINE.CZ .